Partizan poražen u Kozarcu, pao na deveto mjesto na tabeli

U utakmici 22. kola Regionalne lige RS (grupa Zapad), koja je juče 13. aprila 2019. godine odigrana u Kozarcu, FK “Bratstvo” je bilo bolje od kostajničkog “Partizana” i utakmicu dobilo rezultatom 4:2. Novim porazom Partizan je pao na deveto mjesto na tabeli.

Partizan sada ima 28 bodova iz 20 odigranih utakmica (devet pobjeda, jedan neodlučen rezultat i deset poraza).

Golove za kostajničke crno-bijele postigli su Nenad Knežević u 3. minutu utakmice i Stevo Kovačević koji je u 54. minutu utakmice bio precizan sa bijele tačke.

U idućem, 23. kolu Regionalne lige RS (grupa Zapad), koje će se igrati u nedjelju 21. aprila, Partizan će na domaćem terenu u Kostajnici dočekati FK “Lijevče” iz Nove Topole koji zauzimaju trinaesto mjesto na tabeli.